29.10.2013

O firmě

Myšlenka nabídnout pořadatelům sportovních soutěží a výstav ceny pro vítěze se zrodila v době, kdy úspěšný sportovec Tomáš Černý získával jeden pohár za druhým. V té tobě totiž neexistovala dostatečně široká nabídka sportovních cen, takže se v mnoha případech stávalo, že dekorovaný vítěz měl ve své „skříni slávy“ většinou více stejných pohárů i když z různých soutěží.

  • ROK 1994 – 10. listopadu byla založena společnost Tomáš Černý SPORT FORTE
  • ROK 1994-1995 má společnost jediného zaměstnance, kterým je právě Tomáš Černý. Během dne tráví svůj čas vyhledáváním  nových zákazníků a po nocích pracuje jako grafik, designer a realizátor zakázek
  • ROK 1995-2006- společnost postupně přijímá další zaměstnance, převážně z řad rodinných příslušníků pana Černého. Rodinná firma je na vzestupu a díky osobnímu přístupu k zákazníkům se stabilizuje na trhu a neustále zvyšuje počet zrealizovaných zakázek.
  • 2007 – SPORT FORTE zahajuje výstavbu nových kancelářských prostor s cílem poskytnou zákazníkům pohodu v příjemném prostředí a ještě kvalitnější servis.

Píše se ROK 2010 a společnost SPORT FORTE se od svého založení proměnila v moderní a dynamickou firmu. Početný zákaznický kmen složený snad ze všech sportovních činností, ale také z řad chovatelů  je důkazem, že SPORT FORTE je stabilním rodinný podnikem, který je silně orientován na potřeby zákazníků.

Naše zásady podnikání.
Vychází z významného podílu na trhu v oblasti sportovních cen a je pro nás odměnou za kvalitní každodenní práci. Současně je i velkým závazkem vůči všem zákazníkům, partnerům a samozřejmě našim zaměstnancům. V rámci svých podnikatelských aktivit se řídíme jednoduchými a srozumitelnými zásadami :

  • Dodržováním termínů dodávek
  • Inovací produktového portfolia
  • Investicemi do nových technologií
  • Motivačním programem pro zaměstnance firmy

V současné době je společnost SPORT FORTE jedním z největších dodavatelů sportovních cen v České republice. Děkujeme všem zákazníkům, obchodním partnerům a zaměstnancům, protože za naším úspěchem stojíte i  VY.